Plan okolicy szkoły
Dom Pomocy Spolecznej
Internat
Kapelanka
Orlik
Parking
Parking
Pracownie
Przystanek
Przystanek Szwedzka
Sala gim.
Stacja BP
Stołówka
Szkola
Warsztaty
dla pracowników
im. Św. Brata Alberta w Krakowie
ul. Adolfa Nowaczynskiego
ul. Generala Bohdana Zielinskiego
ul. Kapelanka
ul. Monte Cassino
ul. Obronców Poczty Gdanskiej
Szkoła Szatnie
01 Tenis stołowy
02 Magazyn
03 Magazyn
04 Kuchnia
05 Bufet
06sz Sala językowa
07 Magazyn
11 Sala językowa
Szatnie
Szatnie
Szkoła Parter
01 Portiernia
02 Centrala
03 Sekretariat główny
04 Dyrektor naczelny A. Borgosz
05 Radiowęzeł
06 Administracja
07 Świetlica
07 Gabinet pielęgniarski
08 Gabinet pielęgniarski
13 Główna księgowość
13 Studio telewizyjne
14 Księgowość
15 Kasa szkoły
19 Biblioteka
21J
22
Sala gimnastyczna
URBA
WC Toaleta dla personelu szkoły
WC
WC
Warsztaty
Wejście
Szkoła 1. Piętro
Ksero
104
104a Gabinet językowy
105
106
107
108 Pokój nauczycielski
109
110
111
112
113 Gabinet matematyczny
114 Gabinet geograficzno-historyczny
115 Pedagog szkolny
119
120 Gabinet polonistyczny
121
122 v-ce dyrektor T. Piszkowski
123 v-ce dyrektor P. Kucharczyk
124 Sekretariat młodzieżowy
125 v-ce dyrektor R. Gołąb
126
WC
WC
WC
WC
Szkoła 2. Piętro
204
204a Gabinet językowy
205
206
207
209
210 Gabinet elektroniczny
211
212
213
214
214a
215
219
220 Gabinet fizyczny
221
222
223
WC
WC
WC
WC
Pracownie Parter
Zaplecze
15i
16i
PITE
Szkoła
W01
W02
W03
W04
W05
W06
W07
W08
W09
W10 Kierownik warsztatów T. Pokrywa
W11 SZOK Szkolny Ośrodek Kariery
W12
W13
W14
W17
WC
Pracownie 1. Piętro
Zaplecze
Zaplecze
Zaplecze
Zaplecze
Zaplecze
501i
502i Telekomunikacja
503K
503k
504 Zaplecze
505
505
507
507i Gabinet elektroniczny
508i
509
510i
511i
512i
514i
515i
WC
Internat 2. Piętro
I201
I202
I203
I204
I205
I206
I207
I208
I209
I210
I211
I212
I213
I216
I218
I219
WC
WC

Plan ogólny

Przystanek Kapelanka Orlik Stacja BP Dom Pomocy Spolecznej im. Św. Brata Alberta w Krakowie Parking Parking dla pracowników Szkola Internat Sala gim. Pracownie Warsztaty Stołówka ul. Obronców Poczty Gdanskiej ul. Monte Cassino ul. Adolfa Nowaczynskiego ul. Generala Bohdana Zielinskiego ul. Kapelanka Przystanek Szwedzka

Szkoła - szatnie

Tenis stołowy Magazyn Kuchnia Bufet 11 06sz Magazyn 07 Szatnie Szatnie

Szkoła - parter

14 15 WC WC WC Biblioteka 21J 22 13 13 Świetlica 08 07 06 05 04 03 02 01 URBA Sala gimnastyczna Warsztaty Wejście

Szkoła - 1. piętro

113 112 115 WC WC 111 119 110 109 120 121 122 123 124 125 Pokój nauczycielski 107 106 105 104 WC WC 114 104a 126

Szkoła - 2. piętro

204a 215 214 214a WC WC 213 219 212 211 220 221 222 223 209 207 206 205 204 WC WC 210

Pracownie - parter

W07 W08 W09 W11 W12 W14 15i 16i W17 W13 W01 W02 PITE W04 WC W10 W03 W06 W05 Szkoła

Pracownie - 1. piętro

503K 503k 504 505 507 509 510i 511i 512i 515i 502i 501i WC 508i 507i 505 514i

Internat - 2. piętro

I201 I202 I203 I204 I205 I206 I207 I208 I209 I219 I218 I216 WC WC I213 I212 I211 I210

Sekretariat głównyX

Godziny otwarcia:
Godziny Dni
7:30 - 15:30 Codziennie

Dyrektor naczelny A. BorgoszX

Dyrektor mgr Antoni Borgosz

Kasa szkołyX

Godizny otwracia:

Godziny otwarcia:
Poniedziałek 9:00-14:00
Wtorek -
Środa 9:00-14:00
Czwartek -
Piątek 9:00-14:00

KseroX

Ksero dla uczniów, cena za kartkę A4 - 20gr

Pokój nauczycielskiX

Przed pokojem znajduje się informacja o bieżącym Szczęśliwym Numerku

Pedagog szkolnyX

Dyżury:

mgr Renata Fedorowicz mgr Karolina Ambroziak
Poniedziałek 12:00-16:30 8:00-13:00
Wtorek 8:00-16:00 9:00-14:00
Środa 12:00-16:30 8:00-13:00
Czwartek 8:00-16:00 12:00-17:00
Piątek - 11:00-16:00
Opieka nad klasami
2Ia, 2Ib, 2Ic, 2Id, 2Ea, 2Eb, 2Ec, 2Ed, 2K, 2Ti, 4Ia, 4Ib, 4Ic, 4Id, 4Ea, 4Eb, 4Ec, 4Ed, 4Ee, 4Ta, 4Tb, 4K 1Ia, 1Ib, 1Ic, 1Id, 1Ea, 1Eb, 1Ec, 1Ed, 1K, 1Ti, 3Ia, 3Ib, 3Ic, 3Id, 3Ea, 3Eb, 3Ec, 3Ed, 3K, 3Ta, 3Tb

v-ce dyrektor T. PiszkowskiX

Dyżury:
Czas trwania dyżuru Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Przed południem 7:20 - 13:30 Tadeusz Piszkowski Renata Gołąb Tadeusz Piszkowski Tadeusz Piszkowski Renata Gołąb
Po południu 13.30 – do zakończenia zajęć edukacyjnych Paweł Kucharczyk Tadeusz Piszkowski Renata Gołąb Paweł Kucharczyk Paweł Kucharczyk

v-ce dyrektor P. KucharczykX

Dyżury:
Czas trwania dyżuru Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Przed południem 7:20 - 13:30 Tadeusz Piszkowski Renata Gołąb Tadeusz Piszkowski Tadeusz Piszkowski Renata Gołąb
Po południu 13.30 – do zakończenia zajęć edukacyjnych Paweł Kucharczyk Tadeusz Piszkowski Renata Gołąb Paweł Kucharczyk Paweł Kucharczyk

Sekretariat młodzieżowyX

Godziny otwarcia:
Godziny Dni
7:15 - 15:15 Codziennie

v-ce dyrektor R. GołąbX

Dyżury:
Czas trwania dyżuru Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Przed południem 7:20 - 13:30 Tadeusz Piszkowski Renata Gołąb Tadeusz Piszkowski Tadeusz Piszkowski Renata Gołąb
Po południu 13.30 – do zakończenia zajęć edukacyjnych Paweł Kucharczyk Tadeusz Piszkowski Renata Gołąb Paweł Kucharczyk Paweł Kucharczyk

SZOKXX

Szkolny Ośrodek Kariery

Godziny otwarcia:
Poniedziałek 10:00-15:00
Wtorek 9:00-14:00
Środa 9:00-15:00
Czwartek 8:00-13:00
Piątek 8:00-12:00